Sahiplendirme destek hizmeti

petipati.com içinde açılan ilanlar ücretsizdir.  Ancak, özellikle zaman sınırının olması, sahiplendirme ilanları ile ilgilenmeye vakit ayıramama veya hızlı hareket etme zorunluluğu gibi durumlarda dilerseniz kedi veya köpeğinizin sahiplendirme sürecini hızlandırmak için aşağıda kapsamı, detayları ve şartları aşağıda belirtilen hizmetimizden yararlanmayı değerlendirebilirsiniz.  Bu hizmetten elde edilen gelir, patilerin ücretsiz olarak sahiplendirilmesine gönüllü olarak destek veren sitemizin masraflarını karşılamak ve yaşamasını sağlamak için kullanılmaktadır. Bundan daha fazla gelir sağlanabilirse, sokak hayvanlarına klinik destek ve mama desteği verilmesini hedefliyoruz. Teşekkürler !

Hizmet kapsamı

İlanın petipati.com Ana Sayfa'sında ekranında  1 hafta 'boyunca Özel İlanlar' içinde yayınlanması

İlanın Facebook hesabımızda ve  ilgili sayfalarda özel formatta paylaşılması

İlanın Instagram hesabımızda ve ilgili kanallarda paylaşılması

İlan ana fotoğrafının düzenlenmesi, iyileştirilmesi

WhatsApp üzerinden iletişim, bilgilendirme ve destek 

İlanınızın genel kontrolü, düzeltme, iyileştirme ve öneriler

Süre:   1 hafta

Sahiplendirme sürecinde, sadece ilan açılmasına oranla, çok ciddi seviyede başarı ve hızlanma sağlandığı gözlemlenmiştir.

Ücret: 49.00 TL

İlanın petipati.com'da 'Özel ilanlar' arasında yayınlanması

İlanınız evcil hayvanınızın listelendiği ve filtreleme yapılan ekranın başında ve ana sayfada Öne Çıkan İlanlar içinde sabit olarak  gölge efekti ve kalp sembolleri ile gösterilir.. Bu sayfayı ziyaret eden sahiplenme adayları ilanınızı ilk bakışta görürler. (Bu hizmete talebin yoğun olduğu dönemlerde, alanın kısıtlı olması nedeniyle ilanlar değişimli olarak gösterilebilir)

İlanın Facebook'ta ilgilli sayfa ve gruplarda paylaşılması

Kedi sahiplenmek isteyenlerin önemli bir bölümü uzun zamandır kullanmaya alıştıkları Facebook'u tercih etmekte ve aramalarını burada gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimiz ile ilanınız petipati.com'un resmi Facebook sayfasında, Türkiye geneli ve -varsa- ilinize ait sahiplendirme grup ve sayfalarında özgün formatımızla paylaşılır. Facebook üzerinden gelecek mesaj ve sorgulamalara yanıt verilir ve/veya size yönlendirilir. Facebook'ta arkadaş olunması durumunda, paylaşılan ilanlarda ayrıca etiketlenirsiniz. Yapılan paylaşım, Facebook'un otomatik olarak yapılan standart paylaşımı değildir ve tarafımızdan hazırlanmaktadır)

İlanın Instagram'da ilgilli sayfa ve gruplarda paylaşılması

En az Facebook kadar popüler olan kedi arama alanlarından birisi de Instagra.m. Instagram üzerinden kayda değer ölçüde ilan sorgulaması almaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde ilanınız petipati.com'un resmi Instagram sayfasında, Türkiye geneli ve -varsa- ilinize ait sahiplendirme sayfalarında görüntülenmesi sağlanır. Instagram üzerinden gelecek mesaj ve sorgulamalara yanıt verilir ve/eya size yönlendirilir. Instagram'da petipati'yi takip ediyorsanız paylaşılan ilanlarda ayrıca etiketlenirsiniz.

İlanın ana fotoğrafının düzenlenmesi, iyileştirilmesi

Kedi sahiplendirme başarısı direkt etkileyen en önemi faktör kedinizin görselinin (fotografının) kalitesi.dir Fotoğrafınız karanlık ortamda çekilmiş, odaklama sorunu bulunması netliğinin bozuk olması, fotoğrafın çok uzakan çekilmesi, kedinin fotoğrafta ortalanmaması gibi pek çok sorunları teknik imkanlarımız dahilinde düzeltiyoruz. Ancak unutmayınız ki, çok başarısız bir fotoğrafı mükemmel hale getirmek olası değil. ancak küçük dokunuşlarla göreceli olarak iyileştirilmesi mümkün. Siz bu hizmetimizi alın veya almayın fotoğraf çekmeye gerekli zamanı ayırın ve özeni gösterin.

WhatsApp üzerinden iletişim ile destek

Bu hizmeti satın almanız durumundaher türlü soru, talep ve bildirimlerinizi 7/24 bize WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz.

İlanın genel kontrolü ve öneriler

Açıklamanız çok mu kısa, ilanı açarken 'dişi' seçip açıklamada 'erkek' mi demişsiniz, yazım hataları mı var, kedinizin kürk desenini yanlış mı seçtiniz, en güzel fotoğrafı ana fotoğraf yapmamış mısınız? Bu ve benzer hata ve eksiklikleri sizin adınıza kontrol edip hemen düzenleme yapıyoruz veya duruma göre size bilgi veriyoruz.

Önemli not: 

Bu hizmet, evcil hayvanınızın sahiplendirilmesini garanti etmez ancak sahiplendirme olasılığını önemli ölçüde arttırır ve süreci kısaltabilir.

Hizmeti talep etmek için telefon numaranızı da yazarak bizimle iletişime geçin.

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png