Boncuk

admin-with-cogwheels.png

Paylaş: 

Erkek

Yavru

3 Renkli

Geçici Yuvasından

İSTANBUL

GÜLER IŞIK

0505-713-3411

İlan No:

1558426513809

İlan tarihi:

Boncuk'a bi̇r yuva bulmamiz lazim

Merhaba,Boncuk 2 aylık. Annesine bakıyoruz sokakta. Fark ettik ki Boncuk gözlerini hiç açmıyor. Belediyenin veterinerlerine haber verdik. gelip aldılar. Bir gözünü kaybetti maalesef :(( Diğer gözü için umut var deniliyor. Anne sütüne ihtiyacı olduğu için tekrar getirip annesine verdiler. sabah akşam damlasını döküyorduk. Ancak içimize sinmediği ve risk almak istemediğimizden Üsküdar'da hayvanlar için olan göz hastanesine götürdük. şimdilik evimizde kalıyor. Çünkü günde 4 defa ilaçlarının damlatılması gerekiyor. Sabah akşam annesine götürüp emzirtiyoruz ama :) Diğer gözünde umut var ama herşey 2 haftalık süreçte netleşecekmiş.Şimdi, gözü kurtulsa da kurtulmasa da boncuğa bir yuva bulmamız lazım. Çünkü aşırı ürkek ve tek gözü ile dışarıda yaşaması çok zor. Düşünelim ki diğer gözü de gitti. Hepten imkansız yaşaması. Evet hepimiz hayvan sahipleniyoruz. Hepimiz dışarıda elimizden geldiğince sahip çıkıyoruz. Ama engelli hayvanların durumu daha da özel. Benim evimde aileme direnmelerim sonucu sahiplendiğim bir engelli kedim var. İkincisini kabul ettirmem imkansız. tedavi süreci boyunca tüm masrafları karşılamaya devam edeceğim. Hadi hep birlikte boncuğa kalıcı sıcak bir yuva bulalım. Elbirliği ile lütfen...

Diğer bilgiler

Kısırlaştırılmış

Belirtilmemiş

Tuvalet eğitimli

Belirtilmemiş

Parazit uygulaması

Belirtilmemiş

Kuru mama alışkanlığı

Belirtilmemiş

Devam eden tedavi

Belirtilmemiş

Engelli pati

Belirtilmemiş

Sahiplendirme şartları

Sözleşme talep ediliyor mu?

Belirtilmemiş

Sadece belirtilen şehirde sahiplendirme 

Belirtilmemiş

Sahiplenme sonrası kısırlaştırılma talebi

Belirtilmemiş

Patinin yaşayacağı yerin görülmesi talebi

Belirtilmemiş

Yalnız yaşayanlara ve öğrencilere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Patinin kapalı ortamda bakılması şartı

Belirtilmemiş

Bebekli / küçük çocuklu ailelere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Diğer sahiplendirme şartları

Önemli uyarı

İlan açan kişiler ilan açmadan önce hiçbir ücret talep etmeyecekleri konusundaki şartımızı kabul etmekle birlikte bazıları daha sonra değişik gerekçelerle ücret talebinde bulunmaktadırlar. 

petipati.com evcil hayvan satışını kesinlikle doğru bulmamakta ve bu ilanların kaldırılması için gerekli özeni imkanlar dahilinde göstermektedir.

Makul seviyelerde olması şartıyla, sokak hayvanları için bağış niteliğindeki mama talepleri ile sahiplenilecek evcil hayvan için sahibinin yaptığı masraf ve eşyaları için para istenmesi konularında takdiri sahiplenecek kişilere bırakıyoruz.

petipati, sahiplenme sürecinde yaşanabilecek (dolandırıcılık dahil) her türlü olumsuzluk konusunda  hiç bir şekilde sorumluluk almamaktadır. 

ÜCRET TALEP EDİLEN (SATIŞ) İLANLARI LÜTFEN BİZE BİLDİRİNİZ

Takip şartları

Karşılıklı olarak belirlenecek süre boyunca, anlaşılan zaman aralıklarında

Fotoğraf / video gönderilmesi

Belirtilmemiş

Telefonla bilgi alma

Belirtilmemiş

Patiyi ziyaret edebilme

Belirtilmemiş

Sunulan imkanlar

Pati eşyalarıyla sahiplendirilecek

Belirtilmemiş

Şehir içinde transfer

Belirtilmemiş

Şehirlerarası transfer 

Belirtilmemiş

Mevcut tedavi masrafları

Belirtilmemiş

Eksik aşı tamamlama masrafı

Belirtilmemiş

Kısırlaştırma masrafı

Belirtilmemiş

Diğer imkanlar

b9b289c0-4097-4c5e-9997-d8b9137f4e81

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png