Kara kuzularım

admin-with-cogwheels.png

Paylaş: 

Erkek

Yavru

Siyah

Sokaktan

İZMİR

Damla Gül

0506-764-8164

İlan No:

1558442846674

İlan tarihi:

Çok aci̇l! russian blue cins anne ve 2 zeytin

Merhabalar,

Russian Blue cinsi anne kedi ev kedisiymiş, sonra sokağa atılmış. İnsanlarla çok iyi anlaşıyor, sevgi ve ilgi istiyor. Yavruları 1 buçuk aylık oldular, onlara da bu ilanla yuva arıyorum. Yavrular kuru ve yaş mama yiyorlar, kum alışkanlıkları var. Dileğimiz 2 yavru aynı eve sahiplendirmek. Anne ve bir yavru da beraber bir eve gidebilirler. 
Kıpır kıpır yavrular, insanlardan başta korkuyorlar çünkü ilk sığındıkları yerde onları istemediler, atmak istediler. Ben onları geçici olarak aldım. Hatta bir tanesini biz evde yokken koltukla birlikte çöpün yanına atmışlar. Yavru kendini koltuktan kurtarmış, taşların kayalıkların arasına sığınmış. Anne ile birlikte gidip kurtardık onu da.
Siyah kedi diye uğursuz sanılmasın, hepsinin gittiği ailelere uğur getireceğini inanıyorum. Boncuk boncuk gözleri var, ırk ayrımı yapmıyorum, evdeki 2 kedim de sokak kedisi. Ama bunlar çok özeller, çok farklılar. 
Anneye gelince de, yaşadığı travmaları yeniden yaşamasın, mutlu, ömürlük yuvası olsun istiyoruz. Bugüne kadar neler yaşadı kim bilir, bundan sonrası huzurlu, mutlu, sağlıklı ve ev ortamında geçsin istiyoruz.
Lütfen sahiplendiğinizin bir can olduğunu unutmayın, her koşulda ona sahip çıkacağınızdan emin olmalısınız. Tüm aşılarını yaptırmak, güzel büyümesini sağlamak, kısırlastırmasını yaparak ömrünü uzatmak sizin elinizde.
Aile tercihimiz, ama sorumluluk sahibi bireyler ile de görüşebiliriz. Sadece ailesinin yanında kalmayan, tek veya arkadaş evinde kalan öğrencilere sahiplendirmeyi tercih etmiyoruz. Kötü deneyimlerimiz oldu bu konuda :(

Evka 4 / Bornova / İzmir'deyiz. Aciliyetimiz var, çünkü önceden planlanmış şehir dışı tatilimiz var ve evdeki 2 kedimiz çok huzursuz, çok zorlanıyoruz onları ayrı odalarda tutmak için.
50664814 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.
Şimdiden sahiplencek olanlara, bir canı daha sokaktan kurtarıp, yuvasını yuvası yaptığı için minnettarız :)

Diğer bilgiler

Kısırlaştırılmış

Belirtilmemiş

Tuvalet eğitimli

Belirtilmemiş

Parazit uygulaması

Belirtilmemiş

Kuru mama alışkanlığı

Belirtilmemiş

Devam eden tedavi

Belirtilmemiş

Engelli pati

Belirtilmemiş

Sahiplendirme şartları

Sözleşme talep ediliyor mu?

Belirtilmemiş

Sadece belirtilen şehirde sahiplendirme 

Belirtilmemiş

Sahiplenme sonrası kısırlaştırılma talebi

Belirtilmemiş

Patinin yaşayacağı yerin görülmesi talebi

Belirtilmemiş

Yalnız yaşayanlara ve öğrencilere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Patinin kapalı ortamda bakılması şartı

Belirtilmemiş

Bebekli / küçük çocuklu ailelere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Diğer sahiplendirme şartları

Önemli uyarı

İlan açan kişiler ilan açmadan önce hiçbir ücret talep etmeyecekleri konusundaki şartımızı kabul etmekle birlikte bazıları daha sonra değişik gerekçelerle ücret talebinde bulunmaktadırlar. 

petipati.com evcil hayvan satışını kesinlikle doğru bulmamakta ve bu ilanların kaldırılması için gerekli özeni imkanlar dahilinde göstermektedir.

Makul seviyelerde olması şartıyla, sokak hayvanları için bağış niteliğindeki mama talepleri ile sahiplenilecek evcil hayvan için sahibinin yaptığı masraf ve eşyaları için para istenmesi konularında takdiri sahiplenecek kişilere bırakıyoruz.

petipati, sahiplenme sürecinde yaşanabilecek (dolandırıcılık dahil) her türlü olumsuzluk konusunda  hiç bir şekilde sorumluluk almamaktadır. 

ÜCRET TALEP EDİLEN (SATIŞ) İLANLARI LÜTFEN BİZE BİLDİRİNİZ

Takip şartları

Karşılıklı olarak belirlenecek süre boyunca, anlaşılan zaman aralıklarında

Fotoğraf / video gönderilmesi

Belirtilmemiş

Telefonla bilgi alma

Belirtilmemiş

Patiyi ziyaret edebilme

Belirtilmemiş

Sunulan imkanlar

Pati eşyalarıyla sahiplendirilecek

Belirtilmemiş

Şehir içinde transfer

Belirtilmemiş

Şehirlerarası transfer 

Belirtilmemiş

Mevcut tedavi masrafları

Belirtilmemiş

Eksik aşı tamamlama masrafı

Belirtilmemiş

Kısırlaştırma masrafı

Belirtilmemiş

Diğer imkanlar

b8dcabf2-6db4-4c88-9bb1-b9891b00c154

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png