Şöbiyet

admin-with-cogwheels.png

Paylaş: 

Dişi

Genç

Tekir

Geçici Yuvasından

İSTANBUL

GÜNGÖREN

GÜNGÖREN

Rumeysa

0534-391-6478

İlan No:

1562500394511

İlan tarihi:

Çok acil yuva

Kaç gündür ilan açıyorum kimse dönüş yapmıyor. Lütfen çok acil yuva bulmam lazım. Ben şöbiyeti 10 gün önce sahiplendim. Kendisi çok uysal oyuncu eşyalara zarar vermeyen bir kedi. O tatlı patileriyle masaj yapmaya bayılıyor. Ama ne yazık ki oğlum kediyi hiç rahat bırakmıyor bu sebepten kedi sürekli gizlenmeye başladı. Aslında iştahı yerinde son derece sağlıklı bir kedi. Ama yemek yemez su içmez oldu sürekli gizleniyor. Veteriner kontrolleri yapıldı hiçbir sıkıntısı yok sadece yoğun stres altında veteriner hekimin görüşü daha rahat edebileceği başka bir yuva bulmak. Size alışması 2 gün sürmez hemen alışır kucağınızda mırıl mırıl uyur öyle sevgi dolu bir kedi. Tekir diye yavru değil diye sırtınızı dönmeyin bu güzel yavruya. Ben ne kadar bakmak istesem de yapamıyorum hem oğlumu hem kedimi idare edemiyorum birbirlerine zarar vermeye başladılar. Kısır aşıları tam tırnakları bile yeni kesilmiş bu tertemiz kıza çok acil evinizi yuvanızı açmanızı rica ediyorum sizden. Sizin tek yapmanız gereken mamasını alıp gelen aşıları yaptırmak ve ona sıcak yuvanızı açmak ve onun sonsuz sevgisine nail olmak. Bu güzel kız çok az tüy döküyor. Eğer ki kediniz çok hırçın değilse ikinci kedi olarak sahipleneceğiniz bir kedi kendileri. Çünkü son derece sakin bir kedi. Benim daha fazla vaktim yok lütfen ilanı okuyup geçmeyin bu cana yuva olun.

Diğer bilgiler

Kısırlaştırılmış

Evet

Tuvalet eğitimli

Evet

Parazit uygulaması

Evet

Kuru mama alışkanlığı

Evet

Devam eden tedavi

Belirtilmemiş

Engelli pati

Belirtilmemiş

Sahiplendirme şartları

Sözleşme talep ediliyor mu?

Belirtilmemiş

Sadece belirtilen şehirde sahiplendirme 

Evet

Sahiplenme sonrası kısırlaştırılma talebi

Belirtilmemiş

Patinin yaşayacağı yerin görülmesi talebi

Belirtilmemiş

Yalnız yaşayanlara ve öğrencilere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Patinin kapalı ortamda bakılması şartı

Belirtilmemiş

Bebekli / küçük çocuklu ailelere sahiplendirme

Belirtilmemiş

Diğer sahiplendirme şartları

Önemli uyarı

İlan açan kişiler ilan açmadan önce hiçbir ücret talep etmeyecekleri konusundaki şartımızı kabul etmekle birlikte bazıları daha sonra değişik gerekçelerle ücret talebinde bulunmaktadırlar. 

petipati.com evcil hayvan satışını kesinlikle doğru bulmamakta ve bu ilanların kaldırılması için gerekli özeni imkanlar dahilinde göstermektedir.

Makul seviyelerde olması şartıyla, sokak hayvanları için bağış niteliğindeki mama talepleri ile sahiplenilecek evcil hayvan için sahibinin yaptığı masraf ve eşyaları için para istenmesi konularında takdiri sahiplenecek kişilere bırakıyoruz.

petipati, sahiplenme sürecinde yaşanabilecek (dolandırıcılık dahil) her türlü olumsuzluk konusunda  hiç bir şekilde sorumluluk almamaktadır. 

ÜCRET TALEP EDİLEN (SATIŞ) İLANLARI LÜTFEN BİZE BİLDİRİNİZ

Takip şartları

Karşılıklı olarak belirlenecek süre boyunca, anlaşılan zaman aralıklarında

Fotoğraf / video gönderilmesi

Evet

Telefonla bilgi alma

Belirtilmemiş

Patiyi ziyaret edebilme

Belirtilmemiş

Sunulan imkanlar

Pati eşyalarıyla sahiplendirilecek

Evet

Şehir içinde transfer

Evet

Şehirlerarası transfer 

Belirtilmemiş

Mevcut tedavi masrafları

Belirtilmemiş

Eksik aşı tamamlama masrafı

Belirtilmemiş

Kısırlaştırma masrafı

Belirtilmemiş

Diğer imkanlar

ac97c261-a103-4f50-bd25-e5f026b2ebe1

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png