Rüzgar

admin-with-cogwheels.png

Paylaş: 

Dişi

Yavru

Irk bilinmiyor

Geçici Yuvasından

KASTAMONU

MERKEZ

KUZEYKENT

Derya Hanım

0552-935-0501

İlan No:

1574945350493

İlan tarihi:

3 aylik dünya tatlisi

Bebek köpek için heveslik değil, "ömürlük" yuva arıyorum. Ömür boyu onu ailenizin bir parçası olarak görebilecekseniz, sorumluluk sahibi iseniz aile/ev/iş düzeni oturmuş, kuşkusuz bir şekilde ömrünün sonuna kadar ona sahip çıkabilecek kendinden emin kişiler talip olsun.Yerleşik düzeni olan 30 yaş üstü daha önce köpek bakmış bir aile tercihimizdir.!!!Takip şartı ve sözleşme ile sahiplendirilecektir.!!!

Diğer bilgiler

Kısırlaştırılmış

Belirtilmemiş

Tuvalet eğitimli

Belirtilmemiş

Parazit uygulaması

Belirtilmemiş

Kuru mama alışkanlığı

Evet

Devam eden tedavi

Evet

Engelli pati

Belirtilmemiş

Sahiplendirme şartları

Sözleşme talep ediliyor mu?

Evet

Sadece belirtilen şehirde sahiplendirme 

Belirtilmemiş

Sahiplenme sonrası kısırlaştırılma talebi

Evet

Patinin yaşayacağı yerin görülmesi talebi

Evet

Yalnız yaşayanlara ve öğrencilere sahiplendirme

Hayır

Patinin kapalı ortamda bakılması şartı

Evet

Bebekli / küçük çocuklu ailelere sahiplendirme

Hayır

Diğer sahiplendirme şartları

Köpeğin bazı fotoğrafları:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------https://hizliresim.com/1plgDN --- https://hizliresim.com/nb3WBN --- https://hizliresim.com/DO0d6o --- https://hizliresim.com/P7ZrPO --- https://hizliresim.com/dLAGkp --- https://hizliresim.com/6DLXj0 --- https://hizliresim.com/6DLXdl ---
Nedeni bilinmez eski sahibi bir kutunun içinde sokağa bırakmış.Bir komşum tarafından bana ulaştı.Kalıcı bir sahip bulana kadar sorumluluğunu üstlendim.Fakat yerden öte vaktim olmadığı için sahiplendirmek zorundayım.Veteriner hekim yaklaşık 3aylık olduğunu söyledi fakat böyle köpeklerde tam olarak cinsini söyleyemiyoruz dedi.Bana kalırsa golden-cocker kırması.5 gündür benimle birlikte.Çok akıllı. 3.gününde tuvaletini dışarıya yapmasını öğrendi.Alıştı eve yapmıyor artık.Tuvaleti geldiğini belli ediyor.Laftan anlayan bir köpek ama yavru olmasından kaynaklı dişleri kaşındığı için bazen severken el ısırmaya çalışıyor.Sorun mu kesinlikle değil.Böyle ufak şeyleri dert etmeyen eğitmesini bilen SABIRLI bir sahip arıyorum.Köpek eğitilmeye açık kolay öğreniyor.

Önemli uyarı

İlan açan kişiler ilan açmadan önce hiçbir ücret talep etmeyecekleri konusundaki şartımızı kabul etmekle birlikte bazıları daha sonra değişik gerekçelerle ücret talebinde bulunmaktadırlar. 

petipati.com evcil hayvan satışını kesinlikle doğru bulmamakta ve bu ilanların kaldırılması için gerekli özeni imkanlar dahilinde göstermektedir.

Makul seviyelerde olması şartıyla, sokak hayvanları için bağış niteliğindeki mama talepleri ile sahiplenilecek evcil hayvan için sahibinin yaptığı masraf ve eşyaları için para istenmesi konularında takdiri sahiplenecek kişilere bırakıyoruz.

petipati, sahiplenme sürecinde yaşanabilecek (dolandırıcılık dahil) her türlü olumsuzluk konusunda  hiç bir şekilde sorumluluk almamaktadır. 

ÜCRET TALEP EDİLEN (SATIŞ) İLANLARI LÜTFEN BİZE BİLDİRİNİZ

Takip şartları

Karşılıklı olarak belirlenecek süre boyunca, anlaşılan zaman aralıklarında

Fotoğraf / video gönderilmesi

Evet

Telefonla bilgi alma

Evet

Patiyi ziyaret edebilme

Evet

Sunulan imkanlar

Pati eşyalarıyla sahiplendirilecek

Evet

Şehir içinde transfer

Evet

Şehirlerarası transfer 

Belirtilmemiş

Mevcut tedavi masrafları

Belirtilmemiş

Eksik aşı tamamlama masrafı

Belirtilmemiş

Kısırlaştırma masrafı

Belirtilmemiş

Diğer imkanlar

Yaşadığım şehirden biri sahiplenirse aşılarında yardımcı olurum.

78614c49-1422-4907-a113-62d3f1a3d102

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png