Kullanım Kuralları
  1. petipati.com  türü ve cinsi ne olursa olsun hayvan satışına karşı duruşu olan bir sitedir. Bu nedenle sadece ÜCRETSİZ sahiplendirme ilanları yayınlanabilir. 

  2. Üyelik bilgilerinin doğru girilmesi gerekir.

  3. Her evcil hayvan için ayrı bir ilan yayınlanması gerekmektedir.

  4. Siteye kan, katliam, ameliyat görüntüleri; genel ahlaka aykırı ifade ve görseller yüklenemez.

  5. Site üzerinde ırk, din, siyaset, şiddet, bir kişi veya topluluğu hedef alan, hakaret içeren, alaya alan, rencide eden, dışlayan (ve benzer) ifadeler ve görseller kesinlikle kullanılamaz.

  6. İlanı çıkılacak evcil hayvana ait olmayan (temsili) fotoğraflar kullanılamaz.

  7. İlanı çıkılacak evcil hayvana ait yanlış yönlendirici ve eksik bilgiler kullanılamaz.

  8. Özel bir neden olmadıkça, bir kişinin sadece bir üyelik hakkı bulunmaktadır.

Yasal Uyarı: petipati.com ve yönettiği Facebook ve Instagram sayfaları (kısaca petipati) evcil hayvan (kedi ve köpek) sahiplendirme ilanlarının ücretsiz olarak açılması ve paylaşılması amacıyla yayın yapmaktadır. petipati aracılığıyla kişiler arasında gerçekleşen her türlü iletişim ve etkileşimden doğabilecek maddi ve manevi sorunlar, kayıplar, anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar konusunda sorumluluk almaz. Sahiplenilen evcil hayvanların şiddete maruz kalması, kötü muamele görmesi, yaralanması, sakatlanması, hasta olması , iade edilmesi, doğal yollarla, taksirle veya bilinçli bir eylem veya kaza sonucu yaşamının sonlanması; sahiplenildikten sonra terk edilmesi, para karşılığı alınıp satılması, üretim amaçlı kullanılması ve burada belirtilmeyen her türlü diğer olumsuz durumlar karşısında petipati hiç bir şart altında sorumlu tutulamaz. Sahiplenilen evcil hayvanın kişilere veya diğer canlılara zarar vermesi, alerjik durumlarını tetiklemesi, hastalık bulaştırması ve burada belirtilmeyen benzer olumsuzluklar ile evcil hayvanın bulunduğu ortamdaki eşya ve cisimlere zarar vermesi gibi olumsuzluklar halinde petipati hiçbir koşul altında sorumluluk almaz.

petipati.com | 2019

kedi sahiplendirme sitesi petipati'nin facebook sayfası
Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sitesi petipati'nin Instagram üzerindeki hesabına giden buton
icons8-twitter-100.png